icon-menu-hamburger-white.svgMenu
Volná místa
first-frame.jpg

O společnosti

Společnost DELA Company s. r. o. působí na trhu pracovních a personálních agentur již od roku 2005. Od počátku naší činnosti se nám podařilo navázat spolupráci s mnoha společnostmi, které se na nás obrátili za účelem zapůjčení pracovních sil do jejich provozů na krátkodobou i dlouhodobou výpomoc. Naše společnost je držitelem povolení ke zprostředkování zaměstnání vydaného Ministerstvem práce a sociálních věcí ČR a našim zákazníkům garantujeme, že poskytujeme všechny své služby zcela v souladu s platnou legislativou České republiky i Evropské unie.


people.jpg

Zaměřujeme se na agenturní pronajímání, neboli dočasné přidělování zaměstnanců dle specifikací zákazníka v oboru strojírenství, a to výhradně na dělnické profese. Zpočátku jsme působili pouze v České republice, postupně jsme však expandovali na slovenský, maďarský, německý, francouzský a běloruský trh, takže naši zaměstnanci se nyní úspěšně uplatňují nejen v tuzemsku, ale rovněž po celé Evropské unii. Naši zaměstnanci mají veškerá potřebná oprávnění a certifikace, jakožto mnohaletou praxi ve svém oboru pro výkon svěřené práce.

Za nejdůležitější od začátku naší podnikatelské činnosti považujeme především flexibilitu, protože jsme si vědomi, že nárůst potřeby pracovních sil přichází zpravidla velmi náhle, a proto je naší prioritou na takový požadavek našich zákazníků velmi rychle zareagovat. Jelikož naše agentura pracuje s lidskými zdroji, zaměřujeme se také na profesionalitu nabízených služeb, výběr zodpovědných a kvalitních lidí pro výkon dané práce, jako i na osobní zodpovědnost všech našich zaměstnanců. Naším úkolem je stále rostoucí spokojenost našich zákazníků a kvalita poskytovaných služeb.